Başkanın Kaleminden
Yöre Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Keskin

Biz Güçlü Bir Aileyiz!

Yöre Group olarak, 1996 yılında büyük bir heyecan, özveri ve fedakarlıkla başlattığımız ticari serüvenimize bugün hâlâ aynı istikrar ve enerjiyle devam ediyoruz. Kuruluşumuzda aile bireylerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tüm iş ortaklarımızı bu güçlü ve köklü yapının mimarları olarak görmekteyiz. 

Başta gıda olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde kuruluşumuz, tüketiciyle buluştuğu ilk günden itibaren kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciriyle, geleneksel Anadolu lezzetlerine olan bağlılığını sürdürerek yeni ürünler geliştirmeyi ve mevcut ürünlerinin kalitesini artırmayı hedeflemektedir. 

Kuruluş olarak müşteri memnuniyetini, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun şekilde yükseltmeyi, toplum ve çevre için sosyal sorumluluk projeleri üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunan ve sektörde öncü bir yapı olmayı amaçlıyoruz. 

30 yılı aşkın deneyimimizle sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizde, bugünün öne çıkan müşteri odaklı ve bütünsel kalite anlayışıyla güven, saygı ve dürüstlüğü ön planda tutuyor, tüm bu etik değer ve ilkeleri sahiplenerek ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi bir şirket olma hedefimize kararlılıkla ilerliyoruz. 

Bu yolda ilerlerken, faaliyetlerimize kıymetli katkılarını sunan tüm iş ortaklarımıza, değerli çalışanlarımıza ve bu yolda beraber yürüdüğümüz herkese teşekkürlerimi sunuyorum. 

Sevgi ve saygılarımla,

Ali KESKİN
Yönetim Kurulu Başkanı