İnsan Kaynakları

Peynirci Baba’da Çalışmak

Peynirci Baba ailesi olarak 1996 yılından bu yana sahip olduğumuz değerler ve şirket kültürümüz doğrultusunda, İnsan Kaynakları süreçlerini çalışanlar arasında ayrıma yer vermeden, bilgi, birikim ve eğitime verdiğimiz öncelik ile sürdürüyoruz.

Peynirci Baba ailesine katılan çalışma arkadaşlarımızın iş ortamında değerli ve önemli hissetmesi için çalışmaya devam ediyoruz. Görev aldıkları pozisyona uygun bilgi ve yetkinliklerinin gelişebilmesi adına destekleyici adımlar atıyoruz. Mesleki eğitim, seminer, kurs ve fuar ziyaretleri sunarak çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine rehberlik ederek gerekli olanakları sunuyoruz.

Peynirci Baba ailesi çalışanlarının ülkemizde tanınan ve güvenilir bir marka olmasında emekleri büyük önem taşıyor. Şirket kültürü ve değerleri çerçevesinde, şirkete bağlılığı yüksek, yenilikçi ve yaratıcı ekipler oluşturmayı hedefliyoruz.

KARİYER

Neden Peynirci Baba

Oryantasyon & Tanıtım Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın, şirket kültürünü tanımaları ve kısa sürede adapte olmaları için şirketteki diğer birimlerle tanıştırıyor, iş süreçleri hakkında bilgilendiriyor ve iş arkadaşları ile tanışma fırsatı sunuyoruz.
Gelişim & Öğrenme Fırsatı Çalışma arkadaşlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerine destek olmak için şirket içi eğitim fırsatları, online kurs ve seminer programları sunuyoruz. Çalışanlarımızın, bireysel ve mesleki performanslarına katkı sağlıyoruz.
İşbirlikçi Çalışma Ortamı Peynirci Baba olarak çalışma arkadaşlarımızın fikirlerini paylaşmasına teşvik ediyor; yaratıcı çözümlerin gelişmesine olanak tanıyoruz. Etkili iletişim ve takım çalışması ile şirket hedeflerine hep birlikte ulaşmayı hedefliyoruz.
İnovatif & Yenilikçi Çalışma Ortamı Çalışma arkadaşlarımıza sağladığımız çalışma ortamı ile yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasını teşvik ederiz. Yaratıcı projeler ve ürünler için çalışanların projelerini destekleriz.
BİZE KATILIN

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlara aşağıdan ulaşabilir, size uygun olan ilanımıza başvurabilirsiniz.