Hakkımızda

Hakkımızda

İlk şubesi 1996 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kurulan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler Zinciri, o güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel kahvaltılık ürünlerini lezzet severlerle buluşturdu.

Yöresel kahvaltılık market konsepti ile sektöre yenilikçi bir anlayış getiren Peynirci Baba, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi. Peynirci Baba bugün; ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden ödün vermeden, onlarca mağazası ve yüzlerce çalışanıyla yöresel kahvaltılık marketi kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu.

Peynirci Baba’nın raflarında yer alan ürünlerin pek çoğu; kendi öz kaynaklarını kullanarak kurduğu üretim tesislerinde yüksek kalite anlayışıyla üretiliyor. Gemlik Zeytin, Turşu & Gurme Ürünler Fabrikası, Kocaeli Kartepe Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası ve Çanakkale Peynir Fabrikası’nda, Peynirci Baba’ya ait markalar altında üretilen kahvaltılık ürünler, Peynirci Baba marketlerindeki raflarda yerini alıyor.

GELİŞMELER

Değerlerimiz

Geleneksel Türk damak tadını koruyoruz ve mirasımızı gelecek nesillere ulaştırıyoruz.
Kaliteli malzemelerle ürünlerimizi üretiyoruz; çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz.
Tüketicilerimizin sağlığını ve gelişimini önemsiyoruz; toplum sağlığı için çalışıyoruz.
Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için ülkemizin çeşitli bölgelerinde üretim tesisleri kurarak yöre halkına istihdam sağlıyoruz.
HAKKIMIZDA

İstatistikler

Şehir
Mağaza
Çalışan
Ürün Çeşidi